Mám našetřeno 25 000 Kč a mám rád přístroje od Apple… Který myslíte, že je nejlepší?Ipod, Ipad, Ipad 2 nebo Iphone 4?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ipad2 je novější
Iphone 4 je teelfon

Ipod je přehrávač multimedí (lepší MP3 přehrávač i s videi)

Další odpovědi
uznevim8

Každý je individuální. Asi bude nejlepší zamyslet se nad tím co chci přesně dělat.
Víc telefonovat, pracovat, číst knížky, hrát hry, surfovat v posteli, poslouchat muziku,… ?
U mě to je osobně tak, že od té doby co mám ipad, přestala jsem číst noviny a zprávy na iphone. Proč – protože je to pro moje staré oči pohodlnější.
Na druhou stranu bych s ipadem netelefonovala, na to si vezmu radši iphone.
Pokud bych si dnes měla vybrat pouze a jeden přístroj, volila bych ipad.

rvrablik

Závisí co s tím chceš hlavně dělat:

  • iPHONE na volání a multimédia,
  • iPOD na multimédia,
  • iPAD na multimédia/in­ternet/ebook

Jinak si zjisti ceny přístrojů nových i bazarových (vyplatí se to, protože ceny nových jsou v ČR vč. služeb hodně předražené.
Počítej tedy s tím, že nezaplatíš jen za přístroj, ale i za služby větší částky (nejlépe spočíst roční odhadovanou celkovou cenu a ještě si ji vynásobit dvěma.) Musíš si pak odpovědět sám, zda jsi ochoten do toho jít (a ty peníze utratit)??? Možná zjistíš že přeplatíš jen kvůli tomu, že budeš IN. Stejnou službu dokáže udělat i něco levnějšího … Nutné je ovšem hledat a ztrácet čas! Závisí, čeho máš víc: času nebo peněz???