chelsie

Mam nárok vrátit snubni prsteny jako par, když je na paragonu pouze jedna castka?

Dobry vecer, chtela bych odstoupit od kupni smlouvy, mam treti stejnou vadu na snubnim prstenu. Mam pravo vratit cely par, kdyz mam na uctence pouze jednu cenu? Bojim se, ze pokud mi vezmou pouze jeden tak si mohou vymyslet cenu jakou chteji a za druhe co budem delat s tim druhym? Predem moc moc dekuji za kazdou radu.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Snubní prsteny jsou celek dva, a proto podle mého názoru odstuupujete od celé kupní smlouvy. Pokud by něco takového zkoušeli, tak se nedejte. Je to koupeno jako celek.
Doplňuji:
To je stejné, jako by ti chtěli vzít jen jednu náušnici, neboj, to je snad ani nenapadne:-))
Pokud máš na úštence jednu cenu a jednu položku, tak to rozdělit opravdu nemůžou:-))