mesici

Mám nárok na výplatu?

Studuju na SŠT muj učební obor je automechanik, škola mi nevyplatila výplatu! V roce 2009 sem mel odevzdat papir o produktu vykonane prace, bohužel sem na to zapomel a odevzdal sem ho v lednu 2010 mam narok na vyplatu? Mistr mi tvrdí že peníze propadli státu, já si spíš myslím, že peníze šli spíš někomu do kapsy..

Odpovědi
Wareg

Dobrý den, zkuste se obrátit na finanční úřad, kde by vám mohli s tímto problémem poradit.