Mám nárok na výplatu?

tri mesice mam podepsanou smouvu s zamestnavatelem v nemecku a nastup se stale posouva mam narok na vyplatu dekuji za odpved

Nejlepší odpověď
standa

Předpokládám, že se jedná o českého zaměstnavatele…

Záleží co máte uvedeno v pracovní smlouvě. Pokud se jedná o standardní typ smlouvy, kde je kromě jiného uveden den nástupu do práce, tak k tomuto dni by vás měl zamastnavatel zaměstnat (přidělit práci) a nebo by se s vámi měl DOHODNOUT na příslušné změně pracovní smlouvy.

Další otázkou je, zda už uplynula zkušební doba, protože pak byste byl v lepší vyjednávací pozici…

Ale bez detailní znalosti pracovní smlouvy nelze více poradit.

Další odpovědi
panenka

pokud máte odpracované hodiny tak nárok na to máte.pokud je odpracované nemáte tak zřejmě asi ne.