Mám nárok na uplatnění výdaju u přestupkové komise,jsem pozvaný jako svědek.Kde a co mohu žádat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano i ve správním řízení máte nárok na náhradu výdajů spojených při podání svědecké výpovědi.
Nárok uplatněte před správním orgánem-tedy jak říkáte u přestupkové komise.

Další odpovědi
atriplex

Poučení na náhradu máte většinou uvedeno přímo na předvolánce, popřípadě to nadiktujte do protokolu u výslechu.