Mám nárok na úlevu na daních?

matku mám v invalidním důchodu otec je mrtvý můžu využít úlevu na 15 letého bratra který žije ve společné domáctnosti?

Odpovědi
člověk

na takové dotazy je finanční uřad a nebo přímý dotaz majlem na ministerstvo práce.odpoví kvalifikovaně,

standa

NEMŮŽETE !

Tuto záležitost upravuje ustanovení § 35c, odstavec 6.) zákona o daních z příjmu…a bohužel ´bratr´ se za dítě, na které lze uplatnit odpočet, nepovažuje.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/dprij/cas­t3.aspx