Avatar uživatele
Registrovaný

Mám nárok na úlevu na daních?

matku mám v invalidním důchodu otec je mrtvý můžu využít úlevu na 15 letého bratra který žije ve společné domáctnosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

na takové dotazy je finanční uřad a nebo přímý dotaz majlem na ministerstvo práce.odpoví kvalifikovaně,


Avatar uživatele
Zlatý

NEMŮŽETE !

Tuto záležitost upravuje ustanovení § 35c, odstavec 6.) zákona o daních z příjmu...a bohužel ´bratr´ se za dítě, na které lze uplatnit odpočet, nepovažuje.

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/dprij/cast3. aspx

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.