Mám nárok na ppm?

v říjnu 2009 jsem nastoupila znovu do zaměstnání ale již v listopadu jsem byla nucena kvůli zdravotním problémům nastoupit na nemocenskou a kvuli tomu jsem byla dohodou propuštěna k 26.11.2009 vím že jsem to neměla podepisovat ale stím už nic nenadělám.V čer­venci 2010 jsem zjistila že jsem v druhém měsíci těhotenství,kvůli zdravotním problémům jsem na rizikovém těhotenstvý.Před­chozí nemocenská mi nebyla zrušena akorád mi přepsaly diagnózu na rizikové těhotenství tak by mě zajímalo jestli mám nárok na ppm a v z čeho se mi to bude počítat?a jestli si můžu vybrat 3 letou variantu? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
Jambalaya

Pokud jste nepřetržitě na nemocenské od října 2009, pak vám plynule přejde v mateřskou a nemusíte nic řešit.
Ve věci 3leté varianty si stále můžete vybrat, legislativa v tomto směru nebyla změněna.