ketina

mam narok na pomoc

jsem matka samoživitelka v prosinci jsem byla na operaci a ještě porad marodim od zamestnavatele jsem dostala zaplceno za prvnich 14 dni ale od socialni spravy jeste nic nevim co delat mam jen pridavky610kc a 1000 alimenty mam narok na nejakou finančni pomoc a kam se mam obratit dekuji

Nejlepší odpověď
standa

1. Samozřejmě, že máte nárok na nemocenské dávky, které vám vyplácí buď zaměstnavatel (pokud se jedná o tzv. ´velkou´ organizaci = nad 25 zaměstnanců) a nebo je vyplácí OSSZ (složenkou nebo na váš účet)

Doporučuji se obrátit na zaměstnavatele, případně přímo na OSSZ

2. Dále bych vám doporučil, abyste se podívala na níže uvedený odkaz, který se týká problematiky sociálních dávek…, protože je nanejvýš pravděpodobné, že na některou dávku svými nižšími příjmy ´dosáhnete´.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/socialni-podpora