Mam narok na invalidni duchod "vyhrez plotynky"

Jsem delnice,pracovala jsem u cd jako uklizecka.Doktor mi tuto praci nedoporucuje,nesmim nic zvedat,ohybat se.Mam to pry primo u michy a staci pry spatny pohyb a muzu ochrnout.Operovat to taky nechtej.Tak co ma clovek delat z ty nemocensky se se moc zit neda.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to záleží na posouzení zdravotní komise. Osobně a podle níže uvedených odkazů bych řek, že ano, ale pokud v komisi budou sedět psi, tak jeden nikdy neví.

... no, tak odkaz nefunguje, ale zkrátka stačí zadat do googlu "vyhřezlá plotýnka invalidní důchod" /tedy tentokrát bez uvozovek, užil jsem je jen pro oddělení od ostatního textu/.

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží, jak už bylo uvedeno na posouzení komise,. Nechci vás zklamat, ale dnešní kritéria jsou poměrně dost přísná a znám několik lidí, kteří důchod pobírali, jeden dokonce asi 14 let a o důchod podle dnešních měřítek přišel. V každém případě to stojí za zkoušku a přeji vám mnoho úspěchů.

Zlatý

Přestaň psát Caps Lock.
A zkus se podívat po nějakém fin.příjmu bez fyzické námahy. nemusí jít vždy o zaměstnání.

Zlatý

Operovat nechtějí a nebo nechcete?
Nejsem si jist, zda by lékaři operaci v případě, že při špatném pohybu můžete ochrnout zcela odmítli. a nebo to tak závažné není.
Pokud ano, raději bych zkusil jiné odborné pracoviště a pokud není nějaký jiný závažný problém, tak raději operaci.
Ten blbej pohyb po kterém člověk ochrne lze udělat i doma při pobírání invalidního důchodu.

Zlatý

Jestli dobře rozumím tak po operaci nejste.Lékař operovat nechce,Vy chcete důchod, neb z nemocenské se žít nedá.
výhřez ploténky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.