Avatar uživatele
Maruš =P

Mám nárok na důchod?

Dobrý den byla bych ráda kdyby jste se podělili o své skušenosti s indvalidním důchodem.Mohu ho dostat s mojí diagnozou která zní:vysoký krevní tlak 210 na 120(LÉKAŘ MI NAPSAL DO PAPÍRŮ ŽE NEJSEM SCHOPNA VYKONÁVAT PRÁCI),křečové žíly,byla jsem hospitalizována na psychiatrii(2 mě­síce),špatně vidím na blízko,vysoký cholesterol,krční páteř,operace slepého střeva.Co myslíte mohu ho dostat když jsem tam byla před dvěma lety nic mi nedali ale neměla jsem takový vysoký krevní tlak,ještě jsem dobře viděla,a nebyla jsem hospitalizována na psychiatrii.Předem děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nárok na důchod máte, ale jenom když to schválí posudková komise.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Obrátit se na vašeho lékaře a požádat aby poslal žádost o invalidní důchod.Komise potom rozhodne na základě vašich zdravotních správ. mě to také podával můj lékař.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
olda12

nevim,nevim,když přijedete na vozíčku se slepeckým psem a řeknete že nechodíte,nevi­díte,neslyšíte a ten pes vás musí tahat,protože máte jen jednu ruku a jezdila byste dokolečka,navíc že s tou jednou rukou nemůžete pracovat protože je chromá,tak věřím že něco přiklepnou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dneska to není jen tak s důchpdem spíš ho lidem berou než dávají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

já bych řekla že hospitalizace na psichiatrié,je dost závažny důvod,všechno to o čem jste psala je důvod si zažádat o invalidní důchod.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek