Mám naražené na pravé ruce prostřední dva prsty.Od pádu.Ale zlomené nejsou.Jak se to léčí?.Studené mi vadí.Díky,Sevcik

Otazka.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat v klidu, popřípadě zafixovat

Další odpovědi
led

Nevšímať si ich, používajte zatiaľ hlavne druhú ruku. Neuškodí vedieť aj písať ľavou rukou, dá sa to pekne naučiť :)

Deli

Ortéza, masti typu Voltaren, pokud otéká, mělo by se chladit.
Hlavně ale nechat miniminálně 3 týdny v klidu v ortéze.

rosinka

Kupte si Artrin – mast od fy ENERGY ,anebo chcete-li levnější, tak ESCINOL,ten vám objednají v lékárně a s láskou a trpělivostí mazejte. Takové věci pobolívaji i půl roku, ale tyto mastičky jsou fakt výborné a dobře vám to vyléčí.