Pokročilý

Mám napuchlý čípek v ústech čím to je ?

Včera jsem něco měla na mandli tak jsem se snažila to dát dolu, ale nedařilo se mi to.Tak jsem to nechala být .... dneska jsem se probudila a nemohla jsem vůbec mluvit, zjistila jsem že mám totálně napuchlý čípek v ústech - takový ten nahoře co tam visí.No a nemůžu polikat,jíst,a ani moc pít. Strašně mi to vadí a bolí to.Dnes mám jít na oslavu sestřenky narozeniny a nechci tam mluvit jak tydýt,a nedát si ani dorta.Prosím čím to může být a jak se toho zbavit :(( Děkuju ------ plus ještě to co v tom asi nemá vůbec roli včera jsem si v krámě čuchla voňavky a párkrát jsem si pčíkla,je možné že je to alergie?Pomůže mi studené? Děkuju moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jó milá zlatá, to bude angina - a hnisavá. Jelikož jsem na ně dříve dost trpěla, dovolím si to takhle "předpovídat". Takže k doktorovi, dostaneš antiboule a budeš se léčit. Právě tzv. Letní angíny jsou v pařácích dost obvyklé. Doporučuji ti k tomu ještě kloktat převařenou lehce osolenou vodu (nebo Vincentku) - kvůli té bolesti v hrdle. Hlavně hnisavé "čepy" neseškrabuj! Infekci si ještě víc rozneseš a mandle podráždíš. Vím, že je to pruda a zpráva nedobrá, ale přeji ti alespoň brzké uzdravení. :-)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.