oskar

Mám naprogramovaný icq nikdy žádné problémy až teď poslední týden se mi tam ukáže okénko:Musíte se přihlásit.

Doplňuji:
A když se přihlásím tak mi to nebere.

Odpovědi
chudst

Ehm? Vy mate naprogramovane ICQ? To gratuluju :)

Ne, vazne – co tim myslite? Jakoze mate nastaveno automaticke prihlasovani? Toz si to zaskrtnete znovu, urcite to tam u prihlaseni je. Pokud si nemuzete vzpomenout na heslo, nekde tam taky bude „zapomneli jste heslo“ nebo neco takoveho, pokud neni, pak mrknete zde: https://www.ic­q.com/passwor­d/ .