vladimír

Mám nainstalovaný vlc media player.Když vložím dvd nic se na obrazovce neobjeví,ani nepřehraje.Co mám dělat ?

Dříve tytéž disky se daly bez problému přehrát.Tato dnešní chyba je způsobena znečištěním,nebo jsem něco omylem zablokoval.,nebo jsou nové technické podmínky.Používám notenbook.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
www

Podívej se do nastavení mechaniky dvd, zda je zvoleno automatické přehrávání.

Další odpovědi
iceT

Vlož disk-klepni na počítač-vyber disková jednotka(jednotka DVD),otevřít-otevře se ti okno s názvy filmů,vyber film pravým tlačítkem myši,ukáže se ti okno s možnostmi,pak stačí jen vybrat možnost přehrát pomocí vlcplayer.
Taky to tak musím dělat,ale dřív mi to šlo,že jsem strčila disk,otevřelo se okno a hotovo.Jen někdy se mi po vložení disku otevře jiné okno s možností -vyber složku-.