Pokročilý

Mám nainstalovány čistící programy,

ale myslím, že některé jsou prostě navíc a nepotřebné-konkretně: Comodo internet security, Avanced system, Smart Defrag, CCleaner, Defraggler. Můžete mně poradit, zda jsou všechny potřebné a využívat je nebo některé odinstalovat?
Doplňuji:
notebook využívám hlavně pro čtení tisku, ukládání a stahování fotografií, event. Skype , mám nainstalovaný Avast a zatím jsem neměl problemy. Lze odstranit z monitoru po zapnutí PC obraz "zrychlení počítače", které jsem jednou omylem spustil a nemohu se zbavit toho obrazu, ačkoliv jsem program odinstaloval

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Smart Defrag a Defraggler je jedno a totéž, jedno můžete odebrat ...
Doplňuji:
CCleaner a Avanced system system je v podstatě také jedno a totéž, ponechal bych pouze CCleaner

namísto Comodo internet security bych použil nějaký lépe osvědčený firewall/antivir například NOD32, AVAST, Norton, McAfee, Avira, apod...

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s geOrge. Na čistění počítače stačí občas spustit jeden program, např. CCleaner.
Jestli víte, z kterého programu je obraz "zrychlení počítače" a nevíte, jak to dohledat ručně, tak program nainstalujte znovu a pak ho odinstalujte nějakým odinstalátorem, např. Revo Uninstallerem.

Ponechal bych Defraggler na defragmentaci disku, CCleaner na čištění. Rozhodně bych se nezbavoval Comodo Internet Security (AVAST pryč), ve své třídě je to asi nejlepší bezpečnostní balík (Firewall+Antivir), který je k dostání, navíc úplně zadarmo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.