Avatar uživatele
eradaur

Mám nainstalovány čistící programy,

ale myslím, že některé jsou prostě navíc a nepotřebné-konkretně: Comodo internet security, Avanced system, Smart Defrag, CCleaner, Defraggler. Můžete mně poradit, zda jsou všechny potřebné a využívat je nebo některé odinstalovat?
Doplňuji:
notebook využívám hlavně pro čtení tisku, ukládání a stahování fotografií, event. Skype , mám nainstalovaný Avast a zatím jsem neměl problemy. Lze odstranit z monitoru po zapnutí PC obraz „zrychlení počítače“, které jsem jednou omylem spustil a nemohu se zbavit toho obrazu, ačkoliv jsem program odinstaloval

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, iceT, franku před 4767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Smart Defrag a Defraggler je jedno a totéž, jedno můžete odebrat …
Doplňuji:
CCleaner a Avanced system system je v podstatě také jedno a totéž, ponechal bych pouze CCleaner

namísto Comodo internet security bych použil nějaký lépe osvědčený firewall/antivir například NOD32, AVAST, Norton, McAfee, Avira, apod…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Souhlasím s geOrge. Na čistění počítače stačí občas spustit jeden program, např. CCleaner.
Jestli víte, z kterého programu je obraz „zrychlení počítače“ a nevíte, jak to dohledat ručně, tak program nainstalujte znovu a pak ho odinstalujte nějakým odinstalátorem, např. Revo Uninstallerem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mikeyacek

Ponechal bych Defraggler na defragmentaci disku, CCleaner na čištění. Rozhodně bych se nezbavoval Comodo Internet Security (AVAST pryč), ve své třídě je to asi nejlepší bezpečnostní balík (Firewall+Antivir), který je k dostání, navíc úplně zadarmo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek