zazubek1998

Mám nainstalovanou hru v pc. Když jí hraji víc jak 1 min. tak zčerná obrazovka a musím to restartovat.Čím to je?

Nejlepší odpověď
beer

Někde je něco špatně )) Možná má ta hra jiné požadavky, než umožňuje tvůj PC. Já bych to nepokoušel a raději odinstaloval!

Zdroj: vlastní zkušenost

Další odpovědi
misadole

a máš jí staženou nebo koupenou?jestli staženou tak se ani nedivim a jestli koupenou tak si ji zajdi reklamovat

DDarent

Problém je bud v konfiguraci nastavení, v specifikacích, počítačem a nebo hrou. Přečtěte si na zadní části obalu CD jaký podporuje systém a jetli máte dostatek paměti RAM i správnou grafickou kartu. V případě nelegální hry to ani neskoušejte.Vlastně v ní může být i vir. Zkusit znovu nainstalovat hru a podpůrný systémy.

Skalda

zkus stahnout aktualni ovladace graficke karty, konkretne se podivat zda hra nema nejakej setuper kde lze nastavit parametry nez se samotna hra spusti. Muzes mit poddimenzovany stroj.