race02

Mám na zápisovém lístku zapsanou starou adresu. Co s tím(bojím se ,že mě kvůli tomu nevezmou na SŠ).

Prosím poraďte ,teď jsem si toho všiml.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nejlepší by bylo se na sekretariátu (či jinde, kde budeš zápisový lístek odevzdávat) zeptat, zda máš adresu přeškrtnout a napsat někde kousek vedle aktuální, nebo jestli bys měl připnout svorkou lísteček s novou adresou. Každopádně nepřijetí se neboj, pokud by protestovali, vyzvedni si na své základní škole nový zápisový lístek, výměnou za tento by ti jej měli vydat.