slevin

mam na tricku flek od oleje.poradi nekdo,jak by to slo odstranit.zkousel jsem uz vselico.

Nejlepší odpověď
anonym

Zaschlé mastné skvrny vyčistěte benzinem, který posypte škrobovou moučkou, nechte zaschnout a vyperte.

Další odpovědi
Alesh

Jar, Hit … zkrátka odmašťovadlo

Drap

Pokud to je skvrna jen od oleje, tak bvyprat kvalitním úpracím práškem, popřípadě přidat „monteráček “

hanulka11

pokapej skvrnu jarem a promni a dej do pračky vyprat s prádlem a mělo by to pustit

také se vyrábí Ďáblík na skvrny -koupíš v drogerii, ale stojí kolem 100kč což by se ti asi nevyplatilo- i když…můžeš ho mít doma na příště

Rufus

Také býval, nebo možná ještě existuje Kronstar ve sprei na skvrny. Mě se osvědčil lanolín a také L.O.C. od Amway. Ale taky zamnout. Ředěným ve spreji s vodou stříkám chlapům výstřihy a límečky kolem krku a podpažní křížové švy, po rubu, a hodím do koše s prádlem.