Rico

Mám na to nárok?

Dobrý večer mám problém s mým notebookem. Koupil jsem ho v prosinci v roce 2009 a od te doby jsme ho měl 2× na reklamaci, poprve to bylo základní deskou a podruhé to mi z reklamace řekli že se v servisu daná závada neprojevila,bohužel opět se závada před několika málo okamžiky objevila a já mám sto chutí ten notebook vzít a vrátit ho tam kd jsem ho koupil (Datart). Mám nárok na vrácení peněz když bych šel reklamovat ten notebook už po 3.? a přitom to je naprosto stejná závada jako v předešlých dvou případech, děkuji za rady s pozdravem Patrik

Nejlepší odpověď
Pájo

Vůbec neotálejte. Našim takhle zlobil stolní PC.. prodejce jim pro změnu opravy nezaznamenal písemně a skončilo to u handrkování, byla-li nějaká 2. a 3. oprava v záruce!!!

Další odpovědi
anonym

takto to funguje u praček, ale jestli u NB tak to nevím, určitě by stálo za to to zkusit

Nanoon

Tak určitě bych to zkusil, záruku máte a na servis proto nárok máte. Každopádně tyhle triky znám, na známého to zkoušeli také, že prý se u nich závada neprojevila. Bohužel tedy reklamace neprošla a notebook je teď téměř k ničemu, když se přehřívá.

Michal Kole

Nárok na vrácení kupní ceny máte po 3 stejných závadách nebo po 4 různých závadách.

mojitek

Nárok na odstoupení od smlouvy máte po 3 závadách,a je jedno jestli jsou stejné nebo ne.Hodte jim to tam na hlavu..

P.T.

Aby vám vrátili peníze:

  1. Závada se MUSÍ vždy projevit, tzn. servis ji musí uznat. Jak vám to podruhé neuznali, tak banán.
  2. Aby jste mohl chtít z5 peníze, musíte doložit předchozí vyjádření ze servisu, ze kterých je patrné, že závady se projevili.
  3. Musí být pokaždé stejné (stejného charakteru, typu, komponentu).

Pokud nesplňujete jedno z výše uvedených, nemáte na vrácení peněz šanci.

arygnoc

co takhle pozvat Terryle, aj jde s váma, že o tom dělá reportáž?

to by potom šlo asi na to tata.

Rico

Opravdu s tím produktem resp. notebookem nejsem spokojený a proto do servisu ho dát nechci ale chtěl bych jiný popř. vrátit peníze,veřím že to nebude naposled co ho do servisu dám…