Péťa5

mám na nohou jizvy..!

Dobrý den když jsem byla malá pořad jsem měla odřený kolena a teď mám na nohou jizvy které jsou vidět nevíte jestli třeba neexistuje nejaka mastička, aby to nebylo videt?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jedině asi zajít na kožní,ale spíš to bude chtít nějaký placený kosmetický zákrok. Nevím kolik Vám je,já mám nohy,taky samé jizvy,jezdila jsem na motorkách,takže popáleniny,škrá­bance atd..a myslím,že se s tím dá žít,nemám pocit,že mi to někdy ubralo na kráse. Snad jedině,jestli se chystáte věnovat nějaké profesy jako je modeling,tak pak chápu,jinak bych to asi neřešila.

Další odpovědi
Silvershine

Ano existuje nevzpomenu si na její název, ale kožní lékař Vám poradí více a danou mastičku předepíše.

oskar

Asi s tim nic neudělate,ale myslim si,že to tak hrozne byt nemůže.

Q

Jedna z možností, která na jizvičky velice dobře funguje – obzvláště na ty „trčící“ je tzv. broušení kůže,které provádějí kosmetické salony. Jejich obdobou je i broušení pemzou, pokud je dané místo správně rozmočené ve vodě, není to ani nikterak bolestivé.

Sandy

Záleží na tom jak jsou jizvy staré. Jsou-li čerstvé (asi tak půl roku a míň) kup si v lékárně konopnou mastičku, ta je na jizvičky skvělá. Jsou-li jizvy starší, půjdou odstranit hůř, tady by pomohl asi jen laser.