Nelli

Mám mu říct, že ho miliju nebo ne?

Zdravim, zamilovala jsem se do jednoho kluka, ale nevim jestli mu to mám říct nebo počkat. Co mám dělat? Poraďte prosím :)

Nejlepší odpověď
www

Že ho ‚miliješ‘ mu neříkej určitě 🙂
Ani to, že někoho miluješ se neříká jen tak. Napřed musíš zjistit spoustu jiných věcí o něm, o sobě, pak si musíte být nějaký čas alespoň blízcí a teprve pak vzniká láska, o které se případně můžete bavit.
Někoho ‚milovat na dálku‘ je pouze příznakem nezkušeného mládí, nikoliv láska!
Zkušenost
Ale dělej co chceš, radit někomu ve tvém věku z pozice mnohem staršího je většinou stejně kontraproduktivní.

Další odpovědi
Drap

Pokud mu to neřekneš, tak se to nedoví