pukula

Mam mu napsat jako první?

Přidala jsem si na facebooku kluka, ktery se mi strašně libi. Chodi na stejnou školu, ale do A a ja do B. Přišti rok budeme chodit na stejnou školu. A ja uvažuji, že bych mu napsala. Uplně normalně, nezavazně. Ale nevim, jestli psat prvni. Prosím o radu. Děkuji :)
Doplňuji:
Byla bych ráda za vaše rady :D

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš-li, aby si tě všimnul, napiš mu – jinak můžeš čekat do ´alelujá´.
Koneckonců – jaký vidíš problém v tom, že se „jako první“ ozveš?
😉

Další odpovědi
iceT

Proto sis ho snad přec přidala ne?

quentos

Někteří stále žijí se zastaralými předsudky, například s tím, že by první krok měl udělat vždycky muž. Není to tak! Směle do toho.

marci1

Samozřejmě, že můžeš.:-)

Drap

Proč ne ? Klidně napiš první.