Avatar uživatele
zari

Mám mu napsat?

Líbí se mi kluk ze třídy a konečně na něho mám E-mail, mám mu napsat? A co se kdyžtak do takových zpráv píše?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Sim tě, nic mu nepiš, kdyby chtěl, uměl by si sehnat email on ten tvůj a už by dávno napsal. Kluci, když moc chtějí, umí si věci zjistit, to se neboj, že ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud chceš,napiš,pokud to tvý srdce cítí,uvidíš jak zareaguje.Co se píše?no že máš k němu sympatie atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Nic mu nepiš!!! Vždyť se vidíte dennodenně několik hodin ve škole, kde máte stovky příležitostí k normálnímu, rovnocennému sblížení. O to se pokus jen tak, aby případný neúspěch se nemohl nikdy obrátit proti tobě. Kdyby o tebe stál, byla by už ruka v rukávě. Jestli o tebe stojí a je jen nesmělý, bude stačit pohled do očí, úsměv, žádost o půjčení čehokoli, pomoc s čímkoli. Jestli o tebe nestojí, tak je to marný, je to marný, je to marný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

Samba má naprostou pravdu! Je to tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nikoliv, kdyby o tebe stál, dostaneš rozhodně kontakt na facebook, jestli by s tebou chtěl mít sex tak Skype, e-mail? Kdo ho dnes má, ten není in, to by sis s takovým klukem akorát před kámoškama udělala trapas…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek