Mám mu ještě věřit???

Manžel se rád domlouvá, že někam půjde-se známou, která je ,,na chlapy,, za mými zády, pak, když odchází na mně vyblafne:,,Jdeš se mnou,nebo mám jít sám?,, Pak jí zavolá a jdeme ve třech.Baví se s ní a já,protože vím, co je zač, ne.Připadám si jak páté kolo od vozu.Pak jde klidně k ní a mně nechá jít domů,já na něj čekám třeba do tří do rána.On tvrdí, že s ní nic nemá.Jak to řešit?Mám mu věřit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No, mezi námi děvčaty, kdyby šlo jen o to, že si se známou něco domluví a jdete ve třech, pak bych asi řekla, že je vše v pořádku. Bere Vás s sebou, možná bych si myslela, že je to fakt jen kamarádka a chce, abyste byly i Vy dvě atd. atd...

JENOMŽE, jak už se tu "ozvalo", Vy vážně chcete věřit tomu, že muž s ženou přes půlnoc u ní doma jen tak sedí a povídají si o počasí? Jo, ještě tak kdyby to bylo jednou.

Být Vámi, bych si s manželem docela vážně popovídala. Řekněte mu jasně, že se Vám tohle chování nelíbí a co si o tom myslíte, že víte, jaká ta dáma je, a že jí prostě nemáte ráda. Docela klidně bych mu naznačila i něco ve smyslu, že přece nejste malá holka, abyste si myslela, že si spolu po nocích jen tak klábosí.

Co já vím, tak nevěra je legální důvod k rozvodu i v těch nejpuritánštějších kruzích.

Další odpovědi:

Bronzový

No nevím, ale chovat se takhle můj manžel....to bych mu okamžitě zatrhla. Jak si může dovolit jít k ní a vás poslat domů? Zkuste si s ním promluvit a říct mu, že se vám to vůbec nelíbí.

Rada je jednoduchá,najdi si také známeho-kamaráda, se kterým budeš chodit na kafe,bavit se ,atd. pokud bude chtít manžel jít s váma, ať jde, ale věnuj se hlavně svému známemu, potom pošli manžela domů, jdi ke známému a přijď ve tři ráno. Uvidíme co tomu řekne.Mně toto manžel udělat, měl by sbalené kufry druhý den u známé. Nenechej se ponižovat, měj trochu hrdosti a hlavně si promluvte. Řekni mu, že ti toto jeho chování vadí, třeba ani neví, že je ti to nepříjemné a zraňuje tě to. Vypadá to, že on si je tvoji láskou jistý, Sejně tak, by sis měla být jistá i ty.

Tady není už co řešit. Myslíš si, že do tří do rána spolu sedí u kafíčka a rozebírají televizní program ? Možná to takhle vyhovuje jemu, ale co Tobě a jak dlouho ještě ??

Bronzový

To není otázka věřit nevěřit. Vás potřebuje. Ale k bydlení. Najděte si podobný zájem.

Pokročilý

Ahoj, všichni Ti to řekli: vyhoď ho, takovej chlap za to fakt nestojí....anebo dělej to taky tak, ale to není řešení... hodně štěstí a lásky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.