Mám mu ještě věřit???

Manžel se rád domlouvá, že někam půjde-se známou, která je ,,na chlapy,, za mými zády, pak, když odchází na mně vyblafne:,,Jdeš se mnou,nebo mám jít sám?,, Pak jí zavolá a jdeme ve třech.Baví se s ní a já,protože vím, co je zač, ne.Připadám si jak páté kolo od vozu.Pak jde klidně k ní a mně nechá jít domů,já na něj čekám třeba do tří do rána.On tvrdí, že s ní nic nemá.Jak to řešit?Mám mu věřit?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

No, mezi námi děvčaty, kdyby šlo jen o to, že si se známou něco domluví a jdete ve třech, pak bych asi řekla, že je vše v pořádku. Bere Vás s sebou, možná bych si myslela, že je to fakt jen kamarádka a chce, abyste byly i Vy dvě atd. atd…

JENOMŽE, jak už se tu „ozvalo“, Vy vážně chcete věřit tomu, že muž s ženou přes půlnoc u ní doma jen tak sedí a povídají si o počasí? Jo, ještě tak kdyby to bylo jednou.

Být Vámi, bych si s manželem docela vážně popovídala. Řekněte mu jasně, že se Vám tohle chování nelíbí a co si o tom myslíte, že víte, jaká ta dáma je, a že jí prostě nemáte ráda. Docela klidně bych mu naznačila i něco ve smyslu, že přece nejste malá holka, abyste si myslela, že si spolu po nocích jen tak klábosí.

Co já vím, tak nevěra je legální důvod k rozvodu i v těch nejpuritánštějších kruzích.

Další odpovědi
anetadela1

No nevím, ale chovat se takhle můj manžel…to bych mu okamžitě zatrhla. Jak si může dovolit jít k ní a vás poslat domů? Zkuste si s ním promluvit a říct mu, že se vám to vůbec nelíbí.

kfítek

Rada je jednoduchá,najdi si také známeho-kamaráda, se kterým budeš chodit na kafe,bavit se ,atd. pokud bude chtít manžel jít s váma, ať jde, ale věnuj se hlavně svému známemu, potom pošli manžela domů, jdi ke známému a přijď ve tři ráno. Uvidíme co tomu řekne.Mně toto manžel udělat, měl by sbalené kufry druhý den u známé. Nenechej se ponižovat, měj trochu hrdosti a hlavně si promluvte. Řekni mu, že ti toto jeho chování vadí, třeba ani neví, že je ti to nepříjemné a zraňuje tě to. Vypadá to, že on si je tvoji láskou jistý, Sejně tak, by sis měla být jistá i ty.

klika

Tady není už co řešit. Myslíš si, že do tří do rána spolu sedí u kafíčka a rozebírají televizní program ? Možná to takhle vyhovuje jemu, ale co Tobě a jak dlouho ještě ??

fortin

To není otázka věřit nevěřit. Vás potřebuje. Ale k bydlení. Najděte si podobný zájem.

EDA

Ahoj, všichni Ti to řekli: vyhoď ho, takovej chlap za to fakt nestojí…anebo dělej to taky tak, ale to není řešení… hodně štěstí a lásky.