kaverky

Mám mu dát ještě šanci?

Chodila sem s jedním klukem, poprvé to bylo před čtyřmi měsíci. V té době sem s ním zašla chodit jenom proto, abych se pomstila mýmu bývalýmu, protože to byl jeho nejlepší kamarád. Po měsíci se semnou rozešel, vůbec sem nechápala proč, ale říkala sem si, že to bude lepší, protože sem k němu prostě nic necítila. Za měsíc se mi ozval a říkal, že ke mně furt něco cítí a že to co udělal byla chyba. Tak sme se dali znovu dohromady a začla sem k němu něco cítit, vlastně sem ho začla mít hodně ráda. Jenže před dvěma týdny jsme šli s kamarádkou ven a sedli sme si na lavečku, já sem se podívala za sebe, protože se mi zdálo, že slyším jeho hlas a viděla sem ho, jak se vede s jinou holkou za pas. Byli od nás celkem daleko, ale ta holka si mě všimla a začla po mě řvat ať nečumím a že je jenom její. Potom se po něm vrhla a začla ho líbat, já sem se na to už nemohla dál dívat a musela sem jít pryč. Strašně mi to ublížilo, protože sem ho měla opravdu hodně ráda. Ukončila sem s ním veškerej kontakt. Jenže on teď napsal mojí kámošce, že mě má furt rád a že by mě chtěl zpátky a že ho strašně mrzí co udělal, že mu to vůbec nedošlo. Já teď nevím, jestli mu mám dát ještě šanci.

Odpovědi
tom004

Opakující se,téměř věčný problém, náctiletých.A po­radit nelze.Snad jedině,„jaký si to uděláš,takový to máš .......“

Ponytail

Svůj k svému. Je mi líto.
Vykašli se na to. A dej si od kluků pauzu.

arygnoc

ťežko radit, s klukama nemám skušenosti, jsem spíš na ženský.

hanulka11

já bych na něj kašlala, víš co je klukůůůůůůůůů­ůůůůůůůů , někde na tebe jeden čeká