rajsa

Mám MS edge, proč nejde vracet se na Seznam jinak než šipkami? Jde to někde nastavit-domeček?

Odpovědi
cochee

Já Edge nemám, takže ti neřeknu stoprocentně, ale na starém IE i ostatních prohlížečích je buď ikonka „domeček,“ jak říkáš – a pokud není, stejnou funkci má na klávesnici stisk kombinace <Alt><Home>. Samozřejmě ale ta domácí stránka musí být na seznam.cz nastavena. Jiným řešením je třeba umístit si seznam do záložek, nejlépe (já ji ale nepoužívám) na záložkovou lištu, tím ji máš dostupnou na jediné kliknutí. Opět ale nevím, jestli v Edge je lišta záložek dostupná.