tomy999

Mám mp3 a myslel jsem si že mám i přehrávání souboru avi.

Nahrál jsem do mp3 soubor avi a ted mi nejde vymazat a ani mi tam není vidět!!!Poradte prosím!!Díky moc!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Buď tam opravdu není ten soubor, protože tam jednoduše nešel dát. V druhém případě, že tam určitě je, připojte mp3 do počítače a projděte všechny složky a určitě ji tam najdete a můžete smazat.
Mě se něco podobného stává ve foťáku, který nesnese pokud upravím fotku. ve foťáku ji prohlížet nemohu prostě tam není, ale v počítači ano.