matejscigel

Mam moc rad letadla a lybi se mi pilotovani i rizeni letoveho provozu nevim co z toho si mam vybrat za praci.Poradte.pls

Nejlepší odpověď
arygnoc

v prvom rade musíte vedieť komunikovať – ovládať jazyky, včítane toho rodného.

;-Q

Další odpovědi
Quimby

A jak to máme vědět my?

Oboje povolání jsou velmi časově a psychologicky náročná.
Řidičák na letadlo a spousta hodin na simulátoru stojí hodně peněz.
Pro řížení provozu potřebuješ dobrou znalost jazyků, být odolný proti stresu a dobře pracovat pod tlakem.

Nejdřív hlavně dostuduj ZŠ, pak teprve řeš kam půjdeš, očividně máš problém i gramatikou na Facebooku :)

marci1

Takováto práce je velice náročná. Musel by ses výborně učit. 🙂

tatanka

Studium českého jazyka.