Packal

Mám moc pih, co s tím?

Mám hodně pih(zejména na hrudi a na rukou, a možná i na zádech, ale tam si nevidím). Co mám dělat? Jak se jich mám zbavit a je to normální? Sice to není tak hrozné, ale mám jich určitě více než ostatní ze třídy…

Nejlepší odpověď
anonym

Nic s nimi nenaděláš…
A naopak – udělej z nich přednost, pihovaté holky jsou roztomilé…
😉

Další odpovědi
arygnoc

pehy sú pekné (mne sa páčia na ženách, tie moje sa páčia mojej).

a úprimne?
každý ich má (i keď niektorí si myslia, že ich nemajú).

led

Aj Pipi Dlhá pančucha mala pihy a nerobila si z toho nič…
Mnoho ľudí má pihy, žijú s tym bez problémov. Koľko herečiek si bez pih ani nevieme predstaviť. Sú dokonca akýmsi ich logom.