mr. X

mam moc maly penis jak ho mam zvetsit?

Nejlepší odpověď
iceT

Máš ho malého?Nezoufej,strč ho do úlu a zabouchej
a nebo
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zv%C4%9Bt%C5%­A1it%20penis

Další odpovědi
led

Počkaj až dospeješ.

jpau

  1. Navštiv libovolnou pornostránku.
  2. Klikni na reklamní baner týkající se této problematiky, v případě že se baner nevyskytuje, obnov stránku, pokud je jich naopak několik, vyber ten nejzajímavější.
  3. Objednej produkt na zvětšení penisu.
  4. Použij objednaný výrobek podle návodu výrobce.
  5. Poděl se s námi o výsledek, abychom příště věděli, co se vyplatí zakoupit.

Have fun!

postcd

existuji na to pumpy, ale musí se to dělat často a pravidelně, je možné nějaké zvětšení ale není nijak významné. obvykle jsou to vyhozené peníze za ty produkty. důležitější je obvykle co má člověk v hlavě než to jak velký má p.

Hlada

Dívej se na něj přes lupu.

Nevím kolik ti je, ale vzhledem k dotazu asi málo, takže ke zvetšení penisu bude stačit bod 1 od uživatele jpau.

jil johnson

Běž na operaci. Uměj to

Krakis

Jak zpívá jedna nejmenovaná kapela- ,,třikrát denně akt… ''