Android22

Mám mobil Samsung i5500 Galaxy 5.Mám ANDROID 2.2 A Chtěl bych ho updatovat na vyšší verzi.Poradí mi prosím někdo?

Odpovědi
Bedy

Tenhle mobil se svými „úctyhodnými“ 170MB RAM a 600MHz procesorem sotva utáhne Android 2.1 nebo 2.2, takže buďte rád za tohle, protože novější verze tam prostě nepůjdou. Na takové mobily byla pěkná blbost dávat operační systém – takové mobily lidi nosí často do servisu a musí se to čas od času vyresetovat do továrního nastavení, protože je to neuvěřitelně pomalý a sekavý…

Oficiální upgrade na 2.3 neexistuje a na 4.0 už vůbec zapomeňte. Tak bohužel ☹