Mám mobil Samsung Galaxy Mini a chci si na to stahnout hru Gangstar West Coast Hustle ale nejde to

Jak mam naistalovat , v případě vyhledat na mobilu tu hru ?? ja ji najdu a instaluju ale prostě to nefacha , ukaže se mi tam menu že to potřebuje jěště nejake data stahnou tak dam ano ale potom se to vypne . Jde vubec na ten mobil tahle hra ? Mohl by někdo popřípadě napsat uplny postup jak na to ??? ja se v tom moc nevyznam . diki

Odpovědi
jungle-be

Dobrý den, nejdříve si zjistěte (na marketu v levo nahoře) jestli váš telefon tuto hu vůbec podporuje. Jestli ano, tak pro stažení doplňkových dat musíte mít zaplné datové služby (EDGE, 3G), nebo Wi-Fi . Jestli to nejde dál tak zkontrolujte,jestli je dostatek paměti(na SD kartě i v mobilním úložišti).