steipavka

Mám mladého sibiř.kocoura.Je denně česaný,přes-to se stále čistí a hlavně konečník.Nevíte proč?Je odčervený!

Nejlepší odpověď
mosoj

No ano to je dobře, je to známka toho že je zdravý !! Pro něj to je přirozené!!

Další odpovědi
suaeda

Je dobré pořídit kočkám, které jsou jen doma a nemůžou ven tzv. „kočičí trávu“ – což je srha. Kočky ji čas od času potřebují pro vyčištění (vyzvracení) žaludku od chlupů, které spolknou při svém každodenním čištění (lízání).

Mapel

Čištění koček je přirozený jev. Když ho vyčistím po lidsku, tak potřebuje hned dolnit svůj pach. Kočka – kocour je ve své podstatě velká osobnost.

samicek333

Vyčesáváni ani odčervení mu nestačí. Tohle je jeho osobní hygiena, neznamená to, že by byl špatně odčervený, nevyčesaný nebo nemocný. Prostě se jako každá správná kočkovitá šelma myje.