sabiness

Mam mit do školy referat na jakykoliv tema a zajimal by me Vas nazor.. Na jake tema bych si Vas ziskala?:)

Nejlepší odpověď
annas

Jak vždy pracuji samostatně, získávám informace v učebnici, v dostupné literatuře, případně si sama vyhledán na internetu, nespoléhám se na druhé.

Srovnat, proč je můj postup správný na rozdíl od těch, kteří si nedovedou vybrat téma, opisují, nevyjadřují vlastní názor, ale přebírají nápady druhých.

Další odpovědi
tom004

Co nás,důležité je,jestli si získáš učitele/ku.
:)

Kuře

Co třeba knížky? Nebo historie, příroda, lidé… Určitě něco vymyslíš =)

Ella

A na jaký předmět to máš mít?
Jakékoliv téma je sice super, ale je hloupost povídat o knížkách na zeměpisu…

Drap

Ano a ne nevyhovovalo ? Tak co třeba něco ze života ?
Význam hudby v dnešní době
Jaký význam má tetování
Moda
Nabídka časopisů
a samozřejmě tisíce dalších věcí