Napp

Mám mikrofon (na zpěv), má konektor 3,5 mm. Přesto mi nefunguje po zapojení… Pomůže někdo?

Zkoušel jsem mikrofon zapojit (3,5 mm) do počítače, ale nic… Mám Windows Vista a na internetu jsem návod nenašel. Byl bych moc vděčnej, kdyby někdo něco napsal. Díky
Doplňuji:

  • Mám notebook… Takže.. nevim no

Nejlepší odpověď
Retko

Davas to do spravneho otvoru?? Myslim ze se to barevne rozlisuje a pro mikrak by to mela byt ruzova nebo tak nejak.

Nebo jeste muze byt problem v driveru. Napsal ti windows ze nasel zarize a ze nainstaloval driver? Pokud ne, tak skus neco najit na netu, dej do googlu nazev mikrofonu a slovo „driver“.

A nebo mozna mas CD s driverem.

Další odpovědi
silverf

Do PC lze zapojit a zprovoznit kondenzátorový mikrofon, pokud je ten Tvůj na zpěv (jiné provedení než je běžné) může být elektrodynamický – jiný princip, pokud nemáš znalosti z elektroniky asi to nerozchodíš – není mikrofon jako mikrofon
Doplňuji:
Na níže uvedeném linku je specifikace – pro připojení k PC nevhodný
http://downlo­ad.p4c.philip­s.com/files/s/sbcmd1­10_00/sbcmd110_00_pss_ce­s.pdf