tomy999

Mám mikrofon AVE DM-308 BEZDRÁTOVÝ.

nAPSAL JSEM SEM ŽE CHCI DOSTAT ZVUK Z MIKROFONU DO REPRÁKŮ
TAK JEDEN SE MĚ PTAL JAKEJ TAK TENHLE:AVE DM-308 BEZDRÁTOVÝ.

Odpovědi
hem

Zkontroluj jestli mas v mikrofonu i prijimaci nabite tuzkove baterie. Jack prijimace zasun do mikrofonoveho vstupu pocitace, nebo vstupu AUX nebo pro mikrofon v zesilovaci, minivezi nebo televizi. Pokud pouzijes pocitac, zkontroluj v ovladani hlasitosti, zda mas mikrofon zapnuty, v pokrocilem nastaveni zapni „20dB boost“. Pokud pouzijes minivez, prepni zdroj signalu na AUX. Drzim palce. Pro nastaveni mikrofonu v pocitaci se muzes podivat na link nize:

Zdroj: clzv.blogspot­.com/2009/04/nas­taveni-mikrofonu-ve-win.html