Mam metro 2033 nejde spustit,ukazuje mi to hlasku Would you like to start in safe mode je to poc – hra

Nejlepší odpověď
quentos

každá otázka si vyžaduje odpověď, takže i na tu, co se vám ukazuje, bude nutné odpovědět, jinak to nepofachá. Takže – chcete hru započít v bezpečném modu nebo ne? Dál je to na vás.
Doplňuji:
, nebo ne – sorry, vypadla mi čárka. Klasický vylučovací způsob, obojí naráz nepůjde.

Roger R

Stejný problém. Hra je verze Free přez klienta Epic Games. Win7 64bit,Grafika ATI 6850HD,Phenom 4 core,DDR3 8GB,SSD disk,stránkování na plotnách,instalace na jiném plotnovém. Stejné hlášení,přein­stalace nepomohla. Při instalaci byl stahován NET.Framework,ale v instalacích systému není vidět. Pouze běžná aktualizace několika verzí,takže nevím o kterou šlo. Rada klikni na bezpečný mód je pěkná,ale k ničemu. Předpokládám,že to dotyčný zkoušel.. Nejde to ani v bezpečném modu,ani bez něj. Co vím,jsou problémy s ovladači u GeForce,ale tam stačí aktualizace ovladačů. U ATI to nepomohlo. Asi se na to vyprdnu. Každopádně,to moc dobrou reklamu Epic Games nedělá. Steam je Steam.