Dudu855456

Mám menší problém s Facebookem?Jak ho řešit?

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat.Chci si dát jeden příspěvek na zeď.To mi jde v pořádku.Ale problém je v tom,že pokud chci dát veřejné sdílení,tak se tam ukáže pouze: přátelé přátel,přátelé apod.Veřejné se mi tam nezobrazí…Nevíte co mám udělat,prosím?
Na tom příspěvku mi záleží aby ho viděl KAŽDÝ…
Doplňuji:
Děkuji!A ještě jedna otázka KDE?najít centrální ůčet??

Odpovědi
Bedy

Musíte jít do centrálního nastavení účtu a tam přepnout na možnost, aby příspěvky viděl každý. Pak by to mělo jít nastavit i u jednotlivých příspěvků.
Jestliže tam je nastavena vyšší přísnost, nelze ji jen tak překročit.