Avatar uživatele
Illines

Mam mensi problem,kam napsat?

Dala jsem na vedomost admin.odpovedi,ze puvodni email rusim.Odpovedeli mi,ze to na vedomost berou a tak jsem jim zaslala novy email,ale do dnes si ho nemuzu do profilu opravit,nebot neodpovidaji.Jak a kam mam napsat.Z kraje to slo hladce.Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, www, anonym, anonym před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Illines, jiná možnost než přes adminy neexistuje. Napsala bych znova. Sama jsem zvědavá, zda vám přístup změní. Já jsem si špatně zapamatovala heslo k mailu, ptala se adminů. Mám pocit, že jsem dostala odpověď, že mám změnit profil. Naštěstí jsem heslo našla. Možná to platí jen u hesla, nikoliv u mailu.

Domnívám se, že poštu vyřizují nepravidelně. Třeba mail o smazané otázce jsem dostala až za 3 dny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

V případě Odpovědí snad už jen na tu známou lampárnu 😁.
Nevím, proč tu nejde jako jinde při úpravě svého profilu pouhým kliknutím změnit uvedená data, například ten mail. Jakoby žili v pravěku: 1 uživatel = 1 konkrétní mail nadosmrti 😁

Zdroj: Zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Mam pocit,ze odpovedi jsou na volne noze-proto pak to tu vypada.Ohaneji se kodexem pro uzivatele,ale je-li problem tak si musi uzivatal pockat,az se uraci.Pripada mi to zavadejici.

před 4436 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek