Illines

Mam mensi problem,kam napsat?

Dala jsem na vedomost admin.odpovedi,ze puvodni email rusim.Odpovedeli mi,ze to na vedomost berou a tak jsem jim zaslala novy email,ale do dnes si ho nemuzu do profilu opravit,nebot neodpovidaji.Jak a kam mam napsat.Z kraje to slo hladce.Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Illines, jiná možnost než přes adminy neexistuje. Napsala bych znova. Sama jsem zvědavá, zda vám přístup změní. Já jsem si špatně zapamatovala heslo k mailu, ptala se adminů. Mám pocit, že jsem dostala odpověď, že mám změnit profil. Naštěstí jsem heslo našla. Možná to platí jen u hesla, nikoliv u mailu.

Domnívám se, že poštu vyřizují nepravidelně. Třeba mail o smazané otázce jsem dostala až za 3 dny.

Další odpovědi
www

V případě Odpovědí snad už jen na tu známou lampárnu 😁.
Nevím, proč tu nejde jako jinde při úpravě svého profilu pouhým kliknutím změnit uvedená data, například ten mail. Jakoby žili v pravěku: 1 uživatel = 1 konkrétní mail nadosmrti 😁

Zdroj: Zkušenost

Illines

Mam pocit,ze odpovedi jsou na volne noze-proto pak to tu vypada.Ohaneji se kodexem pro uzivatele,ale je-li problem tak si musi uzivatal pockat,az se uraci.Pripada mi to zavadejici.