mardwina

mám malý dluh u ossz a splátkový kalendář mi končí až 2 měsíce po svatbě.bude tento dluh poté společný tedy i manžela?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikoliv, je to váš osobní závazek z období před uzavřením sňatku. Pouze byste měla věřiteli oznámit změnu příjmení a v klidu doplatit.
Ještě je varianta jednorázově složit nedoplatek před svatbou.

Další odpovědi
tatanka

Dr.Axl má pravdu.

arygnoc

ne.
ale splácet ho budete ze společného majetku.

pokud se skutečně jedná o drobný dluh, neřešil bych to, pokud je větší, doporučuji manželskou smlouvu – i když týkající se jenom tohoto dluhu.

HOMER

Za předpokladu,že veškeré vaše finance budete po svatbě brát jako společné,tak rozhodně ano.