Lenka brab

Mám malí děti a chci se zeptat v kolik začíná NOČNÍ KLID???????

Nejlepší odpověď
badisko

to ze je nejaky nocni klid jeste neznamena ze ho lidi dodrzuji …!!! pokud ho nekdo porusuje tak stim asi jen tezko neco udelate privolana policie dotycne pouze upozorni aby se stisil ..nijak zasahnout nemuze ..pak by jste musela stim jit na radnici k obcansko pravnim sporum a bylo to to jak pro vas tak pro ostatni stresujici ..nehlede nato ze vynalozite jako mlada matka dost energie k tomuto vyrizovani ..nocni klid pres tyden zacina 22;00 a konci 6 rani…takze pokud vas nekdo v tyto hodiny rusi tak stim budete tezko neco delat ..snad jen domluva dotycnemu..pomuze ale nejhorsi vec na svete je srazka z blbcem..

Další odpovědi
brillant

Doba nočního klidu je obecně vnímána a zvláště pro účely ochrany před hlukem a vibracemi přímo stanovena jako doba mezi 22 hodinou večerní a 6 hodinou ranní

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Noč­ní_klid

venkovan

V každé obci je to trochu jinak, ale základ je v zákoně a tam je v týdnu myslím od 22. hod do 6, o víkendu a svátcích od 20 hod do 8. Ale je potřeba si pročíst protihlukový zákon a místní protihlukovou vyhlášku (často o místním pořádku apod.).
Doplňuji:
Navíc – pokud někdo hluk dělá, musí se mu prokázat. Měří to hygienická stanice a nebo svědectví svědků.

Deli

Lenko, pokud Ti někdo vyčítá, že už je noční klid a děti ho ruší pláčem, je to pěkný asociál a nelida.
Možná by ale pomohlo vysvětlit dětem, že už je noční klid a mají spát 🙂

hanny 2

Vždycky to platilo od 22.hodiny do 6.hod.ráno.

Kamionacka09

Ano zacina sice od 22h ale neznam nikde kde by ho dodrzovali,muzu to potvrdit jak jezdim s kamionem tak spim na ruznych mistech a vsude je bohuzel neco.Nejvetsi klid mam kdyz to pichnu nekde na odpocivadle u lesa.