Maggie.b

Mám LG Cookie a chci se připojit přes USB ale když zasunu kabel do otvoru, vydá počítač jen tudu a někdy další tudu.

Co mám dělat?
Doplňuji:
*Neukazuje. Ale mám to tak nastavený…

Nejlepší odpověď
Natee

Zkušenosti s LG Cookie nemám, ale slovy „tudu“ myslíš zvuk?

Další odpovědi
robosobo

Já mám taKY lg cOOKIE TEN ZVUK NEVYDÁVÁ pc ALE MOBIL.mÁŠ NAINSTALOVANÉ DO POČÍTAČE PROGRAM LG PC Suite? odkaz: http://www.sof­tware112.com/pro­ducts/lg-pc-suite.html A ukazuje se ti na mobilu nabídka co chceš? je tam buď PCSuite nebo Mass storage a ještě cosi tak pokuď chceš přetahovat z PC do mobilu dej Mass Storage a pokud naopak ta PC Suite*)

*)musíš vydržet dokud ti program LG PC Suite neukáže že je mobil připojen.

anonym

Me uz tady z toho take tudu ! 🙂 Prominte , chechtam se tu „jako“ blazen . -iv-

hawranek

😁 připomíná mi to jednu hlášku z lamera…

Zdroj: http://www.la­mer.cz/quote/1891

DDarent

To ,,tudu'' znamená že počítač zaznamenal že je v počítači a pokud nemáš automatické přehrávání, musíš to pustit zvlášť

RomanP

Pc suite se musí otevřít zvlášť. Mobil ho i když je připojený přes USB neotevře. A může být v softíku nastaveno cokoli