Mám LCD monitor,který mi občas problikává.

Čím to může být?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

To se dá těžko říct, když to nevidím. Múže to být napájení, může to být špatné spojení mezi monitorem a počítačem. Může to dělat počítač při přepínání nějaké funkce (což by nejspíš nebylo závadou). Nebo může být vadný monitor nebo grafická karta. Zkuste to trochu rozepsat.

Další odpovědi
robosobo

to se opravdu nedá zjistit takovou stručnou otázkouale nejspíš to bude špatné spojení monitoru s počítačem už se mi to také stalo