Heřman

Mám lakovaný stůl a loupe se mě lak nevíte proč se mě loupe.

Nejlepší odpověď
anonym

Možností je několik: nekvalitní lak, špatná údržba, umístění stolu v blízkosti topného tělesa, příliš suché prostředí,špatně opracovaný základ před lakováním atd. Není třeba ale propadat panice, šikovný lakýrník si s tím poradí a stůl bude zase v pořádku.

Další odpovědi
Drap

Buď byl nekvalitně nanesen a nebo došlo k poškození vlivem něčeho až později.

newivv

Záleží také na staří a druhu laku.
Většinou dojde k nepatrnému mech. poškození, které umožní přístup vlhkosti a problém je na světě..;-)