Iw@

Mam koupit k dvěma samcum osmaka degu jednu samičku nebo dvě?

Vlastním 2 samce osmaka degu a chtěla bych je začít rozmnozovat a nevim jestli koupit jen jednu samičku nebo dvě aby se o ně neprali.. Poradite?
..

Odpovědi
anonym

Určitě dvě,jinak by to bylo špatné.Ty by jí asi dali záhul a i by se o ní rvali.
Dejte pozor při koupi na šedý zákal u osmáků.

repetelka

Žádnou!
Dva samci spolu mohou vycházet, ale pokud mít u sebe samici nebo samice (jedno jaký počet), vypukne mezi nimi konkurenční boj. Nebo koupi dvě samičky a rozdělit chov na dva páry žijící odděleně.

Adidaska

Žádnou kdybys chtěl/a je rozmnožovat tak jedině jednoho samce a k němu jednu samici klidně dvě, ale jestli chceš mít dva samce a dvě samice samci se o ně budou kousat a může dojít k vážnému poranění to samé třeba dva samce a jedna samice budou se kousat oni.Takže měj jen dva samce a nebo dvě samice nebo samce a jednu až tři samice.