daran

Mám konto G2.2 v komerační bance a chci se zeptat jestli se dá z tohoto účtu posílat peníze do účtu paypal?

Odpovědi
honzikd

Způsobů, jak dostat peníze na účet PayPal je více. Nejjednodušší je registrovat tam svoji platební kartu – jedinou podmínkou je, že musí být embosovaná (tzn. ta s plastickými písmeny a čísly) a musí být aktivována na platby přes Internet. Nebo, KB nabízí virtuální platební kartu, určenou jen pro platby přes Internet. A nebo, nabít PayPal účet jde i normálním bankovním převodem – někde v nastavení PayPal účtu je tato možnost – pozor, je třeba postupovat přesně podle návodu na jejich stránkách, aby byla příchozí platba správně zaregistrována.