Avatar uživatele
fanynek

Mám komb.lednici s mrazákem AMICO a v lednici je na zadní straně stěny žlábek,uprostřed je dirka.

Žlábek je po 3–4 dnech plný vody,vyčistím ho a znovu se to opakuje.Má to tak být a nebo se něco děje?Není to automatické odmrazovaní?
Doplňuji:
Prosím za prominutí.špatně jsem napsal kategorii otázky,ještě jednou se omlouvám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, anonym před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud ti zůstáva voda ve žlábku,je nutné dírku pročistit,aby voda odtékala na agregát,který vodu odpaří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

lednice se samozřejmě samoodmrazovací, ale musíte du „dírku“ jak píšete čistit je tam takové šťorátko s očkem a tím se "dírka čisí. Jak mě napadne když ledničku otevřu tak s ním 2× protáhnu a je to a druhý den zase / nepravidelně a zezadu vidíte, jak hadička je svedená do nádoby ze které by se měla odpařovat. Občas není naškodu tu nádobu vytřít, nebo´t se tam usazují ty "šmanty "z té dírky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
olda12

najdi si jinou dírku ve žlábku na pucování a na ledničku se vy…,pardon ale nemohl jsem si to odpustit,válím se tady smíchy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek