lerak14

mám kokra a co jdeme teď ven asi ty bodláky vyhledává

jak nejlépe odstranit moc se mu nelíbí když mu dělám očistu

Nejlepší odpověď
kropitko

To je daň za to,že máte pejska s hezkou delší srstí,,já co jde odmotávám no a na zbytek použiji nůžky,,,už vypadá jak kdyby měl lepru…
Jinak by určitě pomohlo ho vykoupat,použít kondicionér,pak se nebudou tolik zachytávat a půjdou lépe vyndat…
Lepší je když se to dělá ve dvou,,,jeden hladí,šolíchá,maz­lí,dává dobrůtky a ten druhý škube srst…

Další odpovědi
ReHu

Buď bodláky odstříhat, nebo ostříhat kokra nebo mu dát na procházku nějaký tenký obleček.