lusy116

Mám klukovi koupit dárek, nebo ne?

Dobrý den,ahoj. Jelikož pomalu, ale jistě se blížej Vánoce, přiřítila sem se s otázkou. Už asi dva nebo 3 roky mám ráda jednoho kluka. Já jsem z 6.B a on z 6.A, ale minulej rok jsme byli třídy spojený, až v 6 nás boužel rozdělili. Minulej rok, když jsme měli třídu do kupy, tak mu dala dárek k Vánocům, byl docela překvapenej, protože to nečekal. Řekl děkuju a běžel za kámošem mu to ukázat :D A tenhle ,rok se potkáváme jen někdy na kroužku, popřípadně na chodbě… Tak nevím jestli mu něco koupit mám, nebo ne… Zase aby to nevypadalo divně… Popřípadě co… Děkuju, fakt si nevím vůbec rady…

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě kup!

Další odpovědi
Nuk nuk

Jo, to si asi musíte rozhodnout sama, jestli mu chcete dát dárek nebo ne. Dárkem se samozřejmě nikdy nic nezkazí, ale je to jen na Vás.

ivzez

Jestli mu chceš dát dárek, musíš vědět ty sama.
Jestli si nejsi jista, bylo by asi lepší to nechat plavat.