Avatar uživatele
lucinka8919

MAM KAZ V ZUBU.zubu mam jen 3/4 neboli ale citim tlak kdyz zkousnu bolesti mi vyhrknou slzy zubare se bojim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Já také a přesto k němu chodím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Včasná návštěva zubaře může předejít mnoha komplikacím, nechci Vás strašit, ale můžete skončit i v nemocnici. Zubaři v dnešní době už dokáží zuby ošetřit dost šetrně. Nebojte se, řekněte si, půjdu tam a budu to mít za sebou. Jsem dobrá a dbám na své zdraví ! Mě to pomáhá ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Pokud chceš dobře trávit,tak potřebuje zuby zdravé.Pokud se bojíš zubaře a jeho úkonu,domluvte se na umrtvovací injekci a pak ti v puse můžou klidně bouchat i granáty.Mě moje zubařka v tomhle vyhoví a mám klid.
Pokud to necháš tak jak je,tak se ti může vytvořit zánět,ten se ti rozleze po zubech a taky můžeš na zánět docela klidně umřít,pokud to necháš dojít do krajnosti.Známý mého známěho na tohle umřel,protože měl takový strach ze zubaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

prostě si řekni, že musíš. Sám se zoubek neopraví. Stejně tě bolest zanedlouho donutí… Udělá se ti třeba váček se zánětem a pak už budeš muset… Je vědecky dokázáno, že stav ústní dutiny ovlivňuje i chod organizmu. Třeba srdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli se bojíš zubaře, zkus to třeba jako Tom Hanks, asi v druhé minutě.
http://www.you­tube.com/watch?v=g3Zy0o5­z1_c
Hlavně to je míněno jako vtip, tak to tak ber, myslím, že u zubaře to bude přeci jen méně bolestivé, tak si to rozmysli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek