lucinka8919

MAM KAZ V ZUBU.zubu mam jen 3/4 neboli ale citim tlak kdyz zkousnu bolesti mi vyhrknou slzy zubare se bojim

Nejlepší odpověď
mosoj

Já také a přesto k němu chodím.

Další odpovědi
marci1

Včasná návštěva zubaře může předejít mnoha komplikacím, nechci Vás strašit, ale můžete skončit i v nemocnici. Zubaři v dnešní době už dokáží zuby ošetřit dost šetrně. Nebojte se, řekněte si, půjdu tam a budu to mít za sebou. Jsem dobrá a dbám na své zdraví ! Mě to pomáhá ! 🙂

iceT

Pokud chceš dobře trávit,tak potřebuje zuby zdravé.Pokud se bojíš zubaře a jeho úkonu,domluvte se na umrtvovací injekci a pak ti v puse můžou klidně bouchat i granáty.Mě moje zubařka v tomhle vyhoví a mám klid.
Pokud to necháš tak jak je,tak se ti může vytvořit zánět,ten se ti rozleze po zubech a taky můžeš na zánět docela klidně umřít,pokud to necháš dojít do krajnosti.Známý mého známěho na tohle umřel,protože měl takový strach ze zubaře.

Reezo

prostě si řekni, že musíš. Sám se zoubek neopraví. Stejně tě bolest zanedlouho donutí… Udělá se ti třeba váček se zánětem a pak už budeš muset… Je vědecky dokázáno, že stav ústní dutiny ovlivňuje i chod organizmu. Třeba srdce.

anonym

Jestli se bojíš zubaře, zkus to třeba jako Tom Hanks, asi v druhé minutě.
http://www.you­tube.com/watch?v=g3Zy0o5­z1_c
Hlavně to je míněno jako vtip, tak to tak ber, myslím, že u zubaře to bude přeci jen méně bolestivé, tak si to rozmysli.